Треньорът на Бдин - Живко Желев, говори пред медиите след

...

Желев: Ще дойде моментът, когато ще победим в два-три мача

Треньорът на Бдин - Живко Желев, приказва пред медиите след 1:1 с втория тим на ФК ЦСКА 1948.

" За жал не успяхме да победим. Иначе влагането на футболистите, желанието, мотивацията, експанзията, която демонстрираха, като изключим първите 15 минути, когато получихме този безразсъден гол непосредствено от корнер, бяха на нужното равнище ", разяснява

" Успяхме да създадем няколко положителни обстановки за отбелязване на гол. И сами против вратаря имахме, за жал, не успяхме. С напредването на мача, в последните 15-20 минути, изгубихме малко убеденост. Фактът, че хората, които влязоха като запаси, не се включиха доста добре, способства за това нещо, само че го има във футбола това. Продължаваме напред. Влязохме страхливо в мача, само че след гола успяхме да настъпим газта, да изнесем тима в по-предни позиции, вкарахме, създадохме още обстановки. Точките ни са малко и това тежи. Много е мъчно, тъй като сме в ролята на догонващи. В последните пет мача имаме единствено една загуба, само че неприятното е, че имаме и единствено две победи, другите мачове са хикс, тъй че и това тежи. Но се надяваме, че ще пристигна моментът, в който ще победим два-три мача ", сподели още Желев, представен от " Мач Телеграф ".