Диана Дамянова разкри защо е напуснала „Продължаваме промяната“
Тръгнах си от Политическа партия, тъй като стопирах да споделям концепциите на тези хора. Това съобщи Диана Дамянова – някогашен PR специалист на „ Продължаваме промяната “.
Тя изясни, че съгласно нея, огромната загадка е по какъв начин лявата партия „ Продължаваме промяната “ се събра с „ Демократична България “.
„ Събраха се, с цел да бият ГЕРБ, само че нямат идеологическа основа. Когато „ Да, България “ издигна лозунга, че би трябвало да си върнат 100 000 гласоподаватели, в случай че не го реализиран, „ Да, България “ ще си тръгне от този съюз. Моето очакване в нощта на изборите, в случай че не доближат тази летва, да се разделят и всеки да си тръгне по своя път “, съобщи експертът.
По думите й сигурно хората вдясно би трябвало да дадат късмет на „ Синя България “. Според нея, това е по този начин защото всички останали са изцяло леви. Ексцентричните хора могат да се насочат към „ МЕЧ “, макар че аз не съм осведомена с идеологията им “, даде образец Дамянова.
„ Даването на избор на тези, които шести път не могат да създадат постоянно държавно управление, е безсмислено “, акцентира тя.
Дамянова посочи, че няма свестни хора в българската политическа действителност отвън тези, които бяха научени в ГЕРБ и Движение за права и свободи.
„ Аз съм съперник на ГЕРБ, само че там са се събрали хора с политическа стойност, а в другите партии няма – има венкосабрутевщина “, безапелационен беше специалистът.
Тя реши да се въздържи от коментар по адрес на Кирил Петков.
Коментарът й идва по отношение на въпрос на Соня Колтуклиева за разкритието й, че някогашният министър председател си е купил книгата от 2015 година: “Досието на Костов – секс, неистини и комунизъм ” – сензационно следствие на Антон Тодоров.
„ Борисов може да получи сила до неговите си 25%, които обичайно има ГЕРБ. Повече не може да има. Енергия може да се образува към Делян Пеевски, който се стреми да отвори етническия профил на ДПС-Ново начало. Изходните позиции на тези две партии – ДПС-Ново начало и Алианс за права и свободи са за втора и трета позиция. Макар и в разпад, сборът на двете обединения е колкото на „ Продължаваме промяната “. Пеевски има и различен избор отвън етническия. ПП-ДБ би трябвало да внимават, с цел да си запазят второто място “, проучва тя.
Експертът уточни, че Делян Пеевски става все по-голям и по-голям с помощта на непрестанните старания на ПП-ДБ. Първо, по време на сглобката те го оставили да е техен представител. Второ, думата „ Пеевски “ е най-използваната дума. Те му вършат реклама. Когато си малоумен, то е за цялостен живот, завършиДамянова.
Източник: ПИК
Още вести четете в: България, Избори 2024 За още настоящи вести: Последвайте ни в Гугъл News




