Трагична развръзка с изчезналия 80-годишен Ангел Байрактаров. Той е открит

...
Трагична развръзка с изчезналия 80-годишен Ангел Байрактаров. Той е открит
Коментари Харесай

Откриха тялото на изчезналия Ангел в Пловдивско. Убит ли е?

Трагична развръзка с изчезналия 80-годишен Ангел Байрактаров. Той е открит мъртъв на три километра от изоставената му кола в Пловдивско. Мъжът изчезна на 19-ти септември, а колата му е видяна в региона на село Моминско. Последната връзка с мъжа е била в събота към 20,30 ч. Автомобилът е открит празен на отъпкан път, вдясно от основния.

Дъщерята на Ангел - Настя Байрактарова оповестява, че трупът на татко ѝ е отрит в регион, неведнъж претърсван от доброволци. " Трупът е открит на 11 ден. Към Ангел неведнъж са отправяни закани за гибел от човек, който го е заплашвал неведнъж и против който има подадени стотици тъжби в прокуратурата. Същото лице, преди няколко месеца е нанесло нечовечен побой на Ангел и е заплашило, че ще го унищожи. И най-вероятно е извършил заканата си ", написа Настя в обществената мрежа.

Разследването продължава, уповавам се истината да спечелва, написа още Настя.

Предстои да бъде направена аутопсия, която ще покаже каква е повода за съмртта и основателни ли са съмненията на дъщерята. 
Източник: glasnews.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР