Трагедията в представянето на националните ни гарнитури няма край. Младежкият

...

Още един резил! Младежите ни с хикс срещу Гибралтар

Трагедията в представянето на националните ни гарнитури няма край. Младежкият народен отбор, предвождан от Александър Димитров повтори фиаското на А тима, завършвайки 1:1 при гостуването си на Гибралтар в финален мач от евроквалификациите и за двата отбора.

По този метод България U21 записа нова неповторимо срамна страница в историята ни, откакто остана на четвърто място в своята група, след тима на Молдова. Воденият от Димитров отбор приключи акцията с едвам 10 точки и негативна голова разлика.

Гибралтар пък завоюва първата си и единствена точка в групата. Не единствено това, само че Гибралтар вкара и първия си гол в европейските квалификации против България.

Българските юношески национали поведоха с гол на Владимир Николов в 57-ата минута.

Защитникът на Ботев Пловдив Атанас Чернев извърши нарушаване в наказателното поле на България в 81-ата минута, а основният арбитър отсъди дузпа и го изгони с пряк червен картон. Дилън Пийкок изравни резултата в 83-ата минута, реализирайки 11-метровия углавен удар.