Служителите на ДГС Смилян почистиха горските територии по популярни туристически маршрути
ТП " ДГС Смилян “ даде старт на Седмицата на гората – 2026 година, която тази година минава под мотото " Традиция, познание и отговорност към гората “, с огромна акция по разчистване на горските територии.
Лесовъди и доброволци се включиха в преходи, съчетани с разчистване, по едни от най-популярните туристически направления в региона – пътеката към връх Козмин (с. Рибница), маршрутът Лучево – пещерата Ухловица (с. Ухловица), както и местността " Дупка “, част от маршрута " Лесот “ край с. Смилян.
Лесовъди и доброволци се включиха в преходи, съчетани с разчистване, по едни от най-популярните туристически направления в региона – пътеката към връх Козмин (с. Рибница), маршрутът Лучево – пещерата Ухловица (с. Ухловица), както и местността " Дупка “, част от маршрута " Лесот “ край с. Смилян.
Източник: focus-news.net
КОМЕНТАРИ




