Министерството на вътршната сигурност на САЩ ще изпрати още стотици полицаи в Минесота
Този уикенд в цялата страна бяха планувани над 1000 прояви в символ на митинг против напъните на федералното държавно управление за депортиране на незаконни имигранти и против осъщественото в сряда убийството на 37-годишната Рене Гуд.
Властите в Минесота дефинираха стрелбата като неоправдана, като се позоваха на видео на инцидентен минувач, за което споделят, че демонстрира по какъв начин автомобилът на Гуд се отклонява от сътрудника сега, в който той стреля.
В друго свое днешно присъединяване, в Си Ен Ен, Ноум сподели, че други видеозаписи демонстрират по какъв начин Гуд е протестирала против сътрудници на ICE на други места по-рано в сряда сутринта, само че не посочи дали и по кое време те ще бъдат обществено оповестени.
Източник: novini.bg
КОМЕНТАРИ




