Този път ще гарантираме, че 49-ото НС ще работи за

...
Този път ще гарантираме, че 49-ото НС ще работи за
Коментари Харесай

Балабанов от ИТН: Този път ще гарантираме, че 49-ото НС ще работи за хората

Този път ще подсигуряваме, че 49-ото Народно събрание ще работи за хората. Това сподели в утринния блок на BTV „ Тази заран “ Станислав Балабанов, който е лидер на листите на Има Такъв Народ в Пловдив-област и в Пазарджик.



Най-важните неща, които „ ИТН “ желае да каже, ще го направи пред обществото. Във времето ни сме правили това, което сме казвали и сме заставали зад думите си. Първото, което ще създадем, е, че ще подсигуряваме този път 49-ото Народно заседание да е един работещ парламент, с цел да могат хората да са спокойни, сподели той.

Второто нещо е да подсигуряват волята на хората, изразена посредством референдуми. Балабанов разясни, че екипът на Има Такъв Народ сега събира подписи за промяна на политическата система и привикване на Велико национално заседание. Според него ползата към подобен референдум е доста огромен и сериозен. И даде обещание, че доста скоро ще разгласят първите резултати от подписката.

На трето място, само че не и по значимост, Има Такъв Народ ще направи всичко допустимо в 49-ото Народно събрание Северна Македония да не поеме по пътя към Европейски Съюз, до момента в който не покрие всички нужни изчиствания по Договора за добросъседство и не подсигурява правата на българите там, сподели още той.

Балабанов акцентира, че на тези избори ще имат по-добри резултати от предходните. Според него на хората им би трябвало повече време, с цел да осъзнаят измененията и това, което се прави за тях.

Проблемът се споделяше ГЕРБ и той съществуваше в продължение на 10 години. „ ИТН трябваше да се появи “, с цел да се удовлетвори желанието на хората на площада за смяна, с цел да смъкна Бойко Борисов от власт, с цел да приключи ръководството на ГЕРБ. Беше доста прочувствено, акцентира той и добави, че по тази причина е трябвало да се сменят няколко Народното събрание в границите на две години.

Станислав Балабанов към момента седи зад думите си „ Махнахме Борисов, сложихме Петков, само че няма разлика “. Той акцентира, че в случай че влязат в идващия парламент, ще се постараят да се проведат всички нужни за хората политики и за задачата ще си партнират с всички партии - най-много десните.

Голямата част от депутатите ни бяха купени от Петков и за жалост множеството отцепници са техни водачи на листи сега, за сметка на хората с дела, сподели още претендентът за народен представител. Той пожела триумф на всички останали, които напуснаха Има Такъв Народ и са напуснали партията, с цел да си създадат своя. Отчете обаче, че те са станали известни с помощта на идеите на Има Такъв Народ.
Източник: cross.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР