Този мач започна по същия начин, като Ливърпул изоставаше с

...

Ливърпул 2-1 Фулъм: Изящното камео на Коуди Гакпо създава още един обрат в сюжета за Червените на Юрген Клоп, докато те се възстановяват от допуснатия удар на Уилиан, за да водят полуфинал на Carabao Cup

Този мач стартира по същия метод, като Ливърпул изоставаше с гол през първото полувреме, което приключи с недоволства от немарливост в отбрана и липса на креативност в офанзива. Но ударите през второто полувреме на Къртис Джоунс и резервата Коди Гакпо анулираха откриването на Уилиан.

Клоп отхвърли догатката, че неговите самонаречени Mentality Monsters се завръщат - само че е мъчно да се спори повече. Независимо дали става въпрос за титулярните 11, или тези от аварийна пейка - Ливърпул вкара 15 гола от запаси този сезон - тези играчи не знаят по кое време са победени.

Ливърпул изостана до победиха Фулъм с 2-1 в първия си полуфинален конфликт от Карабао Къп

Коуди Гакпо означи победния гол, откакто Червените означиха два пъти за три минути от второто полувреме