Той припомни пред Нова телевизия, че американското разузнаване е имало

...
Той припомни пред Нова телевизия, че американското разузнаване е имало
Коментари Харесай

Проф. Николай Радулов: Службите не са реформирани, “надолу всичко е изгнило”

Той напомни пред Нова телевизия, че американското разузнаване е имало информация за съветското навлизане в Украйна, до момента в който българските служби са отричали такава опция. Радулов преглежда това като нова тактичност на щатските служби като опит за предварителна защита на дейностите на Путин.

“Информацията, която се подава от службите, не е задоволителна за взимане на управнически решения”, безапелационен беше той.

“Противодействието на престъпността и корупцията е доста затлачено. Имаме едни работа, заради това, че не са реформирани, няма по какъв начин да се работи по корупцията” изясни депутатът.

По думите му държавното управление “се държи на равнището на ситуацията”. Той разяснява неизбирането на Тодор Тагарев за министър на защитата: “Беше селекциониран подобаващ човек. На нас ни е нужен посланик, а не човек, който пропагандира военни действия”.

По тематиката за войната с Украйна разяснява: “На срещата в Турция ще бъдат конкретизирани някои позиции. От двете страни има жертви и никой не е благополучен от това. НАТО взе решение на небето над Украйна - в случай че желаят да се блокира всичко там, това би довело до военни дейности сред Русия и НАТО. Никой не желае война”. Според него се върви към двуполюсен модел.
Източник: frognews.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР