Той припомни какви са били проблемите по време на COVID

...
Той припомни какви са били проблемите по време на COVID
Коментари Харесай

Как строителният бранш ще върне работната ръка в България?

Той напомни какви са били проблемите по време на Коронавирус пред строителите. Сред тях е било прекъсване на контракти, индексации, прекъсване на пари на публичните поръчки.

Строителството е голям бранш “, добави обаче инж. Качамаков и изясни, че  към него са вързани доста подсектори.

КСБ взаимно с Министерство на труда и обществената политика следва да направи трудова борса. Стартът е от Франкфурт. " Целта е да се стигне до служащите в района ", съобщи той. Проектът не е единствено народен.

В момента инж. Любомиp Качамаков съобщи, че в Италия, в Испания, в Германия, във Франция, има доста съществено финансиране, обосновано в санирането на жилищните карти.

" Докато не повдигнем стандарта на живот нещата няма да се трансформират, всеки избира по-добър живот ", изрично съобщи той.

На въпрос квалифициран ли е браншът за приемането на еврото у нас инж. Качамаков отговори, че няма никакви проблеми . Според него, драми няма да има по никакъв метод.

Източник: novini.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР