Той е една от легендите на българската музика ибасист в

...
Той е една от легендите на българската музика ибасист в
Коментари Харесай

Годжи: Слави Трифонов ми спаси детето

Той е една от легендите на българската музика ибасист в паметния “Ку-Ку Бенд ”. Георги Милчев - Годжи е посетител в  , където за първи път разкри пред водещата Елизабет Методиева, че Слави Трифонов е избавил живота на най-малкия му наследник. Това е повода той и дамата до него да прекръстят детето, което е трябвало да носи името Тихомир. В подкаста Годжи разкрива цялата истина.



Пред водещата той разяснява появило се преди години заглавие в пресата, че му се е родил наследник, само че той го крие и пази в загадка. „ Не вардя загадка. Аз съм го приел в общината и съм се борил за живота му и ще го укривам?! За какво да го укривам? Това са нелепости. Не го укривам, дори съм ходил с него на море три пъти.

А съм го кръстил на Слави, тъй като Слави му избави живота, в дословния смисъл. Не желая да приказвам за това, само че това е истината. Малкия не се споделяше Станислав, споделяше се Тихомир. Ние го прекръстихме поради това, че

Слави му избави живота – Слави Трифонов “,

прям е китаристът.

В подкаста Годжи споделя и за другите си деца – за синът си Волен споделя, че е „ извънреден музикант “, който желае да промени света към по-добро и прибавя: „ Неговата настройка в живота е, че не желае да бъде прочут “. 

За другият си наследник – Цветомил, Годжи споделя: „ Цветомил е борсов медиатор. Него го интересува повече бизнеса “.

Музикантът намерено признава, че дребната му дъщеричка е неговата уязвимост: „ Малката е втори клас, учи в музикалното учебно заведение в Плевен с китара. Малко я мързи да свири, само че пее доста добре и съгласно мен ще стане певица. Иначе китарата е доста сложен инструмент, тъй като има доста посоки – фламенко, джаз, поп, соул, класика, електрическа и други По отношение на нея не мога да съм непоколебим родител.

Не имах вяра, че съществува такава обич преди да се роди това дете “ .

Относно ужасяващите публикации, които са се появявали за него в жълтата преса, Годжи споделя: „ Преди години бяха написали, че съм аварирал до Пловдив и майка ми и татко ми се бяха тормозили. А аз фотографирам клип и не им подвигам телефона. И в действителност такова нещо може да убие човек. Така че когато напишат, че съм се развел да вземем за пример и по улиците ме питат правилно ли е давам отговор: „ Да, несъмнено, развел съм се, изгонил съм я “. Глупости на търкалета пишат, но нали сме написали вярно името “.

Попитан дали му липсва „ Шоуто на Слави “ басистът на „ Ку-ку бенд “ дава отговор: „ Започнахме „ Шоуто на Слави “, когато бях на 30 години, несъмнено, че ми липсва.

Младостта постоянно ти липсва, няма по какъв начин .

Много хора, които обичам към този момент ги няма. Притеснявам се за това какво ще стане със синовете ми, с щерка ми. Притеснявам се за майка ми. Старостта не е хубаво нещо, само че пък е привилегия, тъй като единственият вид да живееш дълго е да остарееш “.

За Моментът, който откроява и в никакъв случай няма да не помни от годините в „ Шоуто на Слави “ е безапелационен: „ Аз към този момент го споделих и отново ще го повторя: Слави ми избави детето. Такива неща не се не помнят. За което благодаря “.

Урокът който би желал да остави на децата си е задачата на всеки родител: „ Да станат положителни хора и да се научат да обичат и да вършат положително, в случай че им е допустимо, в случай че не им е допустимо, най-малко да се опитат. Много по-лесно е да си неприятен, в сравнение с да си добър, тъй като би трябвало да се научиш да прощаваш, с цел да си добър “.

Какво споделя Георги Милчев Годжи за законите в страната и войната по пътищата, за какво са му взели шофьорската брошура за една година, какво щеше да прави, в случай че не беше станал музикант и по какъв начин една ария става шлагер – гледайте във видеото.

Гледайте епизодите от първи сезон на “Елизабетско Podcast ” в, и. Следете всичко забавно във, и.
Източник: vesti.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР