Това, в което сме, не е криза, но тенденцията беше

...
Това, в което сме, не е криза, но тенденцията беше
Коментари Харесай

Станишев: Това, в което сме, не е криза, но тенденцията беше много опасна

Това, в което сме, не е рецесия, само че наклонността беше доста рискова. Тенденцията, която продължи 5 години, беше за доста бързо увеличение на дълга. Трябва да има стягане на разходната част и увеличение на приходната. Но не може изведнъж да се пречупи наклонността, разяснява по Нова тв обстановката някогашният министър председател Сергей Станишев.

Източник: novini.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР