Това нямаше да е голям футболен мач без малко калпаво

...

Съдиите разкъсани за две спорни решения, които помогнаха на Мичиган да спечели националния шампионат

Това нямаше да е огромен футболен мач насмалко калпаво съдийство.

Експертите сложиха под подозрение едно задържащо позвъняване и едно не-повикване, които се случиха по пътя на Мичиган при успеха с 34-13 над Вашингтон в мача за националната купа в понеделник.

Докато две дузпи не регистрират 21 точки в таблото, едно оповестяване заличи голямата облага на Вашингтон в мач с един резултат.

Мичиган водеше с 20-13 с оставащи по-малко от 12 минути през четвъртата четвърт, когато куотърбекът на Вашингтон Майкъл Пеникс младши откри Рим Одунзе за облага от 32 ярда към линията на Мичиган от 35 ярда.

Но малко жълто пране имаше на терена.

Съдиите означиха битка с Роджър Розенгартен за задържане, тласкайки Уошингтън до секунда и 20.