Това, което се случи пред Народния театър преди дни, беше

...
Това, което се случи пред Народния театър преди дни, беше
Коментари Харесай

Асен Василев: Сблъсъците пред Народния театър са репетиция за първото заседание на 51-вия парламент

Това, което се случи пред Народния спектакъл преди дни, беше генерална подготовка за първото съвещание на 51-вия парламент. Надяваме се Министерство на вътрешните работи да не се скрие и да си свърши работата. Това съобщи съпредседателят на „ Продължаваеме Промяната ” Асен Василев в студиото на „ На Фокус ”.

 

„ Действията пред театъра бяха една шпиц команда, сносно проведена с концепцията да се основат вълнения. От това печелят партии, които не желаят Народното събрание да проработи обикновено. Има регистрирани 7 митинга в София в понеделник ”, разясни Василев.

 

Според него даже някои депутати да влязат мъчно в пленарната зала поради митингите извън, въпреки всичко това няма да блокира работата на Народното събрание.

 

Той разгласи, че има информация, че вътрешният министър Атанас Илков си е пуснал отпуск за утрешния ден. От пресцентъра на Министерство на вътрешните работи обаче отвърнаха и разясниха, че той ще участва на откриването на Народното събрание. 

 

Василев още веднъж удостовери, че от Политическа партия няма да поддържат под никаква форма претендента за ръководител на Народно събрание на ГЕРБ.

 

„ Ние ясно казахме, че с цел да стартираме диалози, с която и да е партия без Движение за права и свободи - Ново начало сме споделили нашите законодателни цели. Това е основата, от която може да стартират договаряния за търсене на единодушие този парламент какво да свърши ”, разясни депутатът.

 

И добави, че по никакъв метод не са общували с ГЕРБ след последните избори.

Източник: epicenter.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР