Това, което родихте днес, е еднорък и двуглав Франкенщайн. Поне

...
Това, което родихте днес, е еднорък и двуглав Франкенщайн. Поне
Коментари Харесай

Корнелия Нинова: Това, което родихте днес, е еднорък и двуглав Франкенщайн

„ Това, което родихте през днешния ден, е еднорък и двуглав Франкенщайн. Поне двама джентълмени от двете групи да си отрежат по една ръка. Направете го извън да не цапате Народното събрание. Докато сглобявахте този Франкенщайн не обелихте и дума за народа “, съобщи ръководителят на Българска социалистическа партия Корнелия Нинова от парламентарната естрада преди да бъде гласуван кабинета „ Денков-Габриел “.

По думите й запазването на обществените заплащания означавало заледяване на приходите.

Двете водещи сили в Народното събрание съумяха да стигнат до единодушие за кабинет с ротационен министър председател

„ Историята познава взаимни отстъпки, само че това не политически компромис и не е за България. Това са  задкулисни кохорти в името на личното им оцеляване “, съобщи Нинова.

По думите й тези взаимни отстъпки минавали през трупове. „ Поднася се, като евроатлантическо държавно управление. Корупцията кражбите, завладяването на постове в страната, замяна на изборните резултатите, това ли са европейски полезности? “, попита тя.

„ Вашите евроатлантически полезности се свеждат до гърчене на тил пред мощните, войната в Украйна и джендър идеологията “, съобщи Нинова.

 „ Прегрупирахте се в името на мафията, в името на оцеляването на 10-15 души “, съобщи Нинова.

Тя уточни, че помолила ChatGPT да напише къса публикация за корупцията и мафията у нас. „ Справи се отлично, написа три страници за корупцията и мафията в България “, уточни Нинова.

Материалите са свързани с " Барселонагейт "

„ Днешната коалиция - на имунитета и страха, е необяснима коалиция. Христо Иванов се върна в политиката, акостирайки с една лодка на брега на почетния ръководител на Движение за права и свободи “, съобщи водачът на Българска социалистическа партия.

„ ПП-ДБ основани от президента, с цел да смъкват ГЕБР, през днешния ден пазят имунитета на Бойко Борисов. Това е перална на страха и престъпността. Няма да подкрепим такава коалиция “, безапелационна бе Нинова.

По думите й държавното управление на ГЕРБ-СДС и ПП-ДБ било неверно заченато и мъртво родено.

Източник: btvnovinite.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР