Това, което ме радва и това, което виждам, е, че

...
Това, което ме радва и това, което виждам, е, че
Коментари Харесай

Костадинов: Това, което ме радва, е, че има много по-голяма избирателна активност

Това, което ме радва и това, което виждам, е, че има доста по-голяма изборна интензивност. Това няма потребност да ми го покаже някой, тъй като го виждам с очите си. Аз постоянно гласоподавам едновременно от 20 години насам - в 10 часа. Това сподели водачът на " Възраждане ", който гласоподава във Варна.

Той е лидер на листите на партията в 3 МИР – Варна и 25 МИР – София.

" ГФласувах за бъдещето на България. Гласувах за свободна и самостоятелна България. Гласувах за нашите деца. Гласувах за децата на България ", сподели той. 

Очаквайте подробности
Източник: focus-news.net


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР