Това е единственият начин да бъде прерязана пъпната връв, която

...
Това е единственият начин да бъде прерязана пъпната връв, която
Коментари Харесай

Делян Пеевски се закани да закрие Антикорупционната комисия

" Това е единственият метод да бъде прерязана пъпната шнур, която свързва тази конструкция с дискредитирани и провалени, корумпирани политици, които редовно я използват за своите " избавителни " пиар акции, представяйки се за жертви ", показва той в изказване, публикувано от пресцентъра на Движение за права и свободи.

 

Пеевски прецизира, че КПК би трябвало да бъде закрита, с цел да се постави точка на игричките и подправените драматургии, че била употребена като " бухалка " против тях. 

 

Според водача на ДПС-Ново начало досегашният съпредседател на " Продължаваме промяната " Кирил Петков командва комисията, а някогашният водач на " Да, България " Христо Иванов дърпа конците подмолно. " Рашковщината и кирилпетковщината в българската политика нямат и не би трябвало да имат място ", безапелационен е той.

Пеевски добави, че Комисия за противопоставяне на корупцията е трябвало да бъде препоръчана за закриване от самите ПП-ДБ, както те дали обещание обществено.

 

Политикът добавя, че сходно предложение не е импортирано от тях, само че той ще внесе такова и ще упорства още през идната седмица, с цел да бъде прегледано на първо и второ четене в Народното събрание.
Източник: frognews.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР