Борисов за "предизборните манипулации" на Радев: В Брюксел, по Европа, се говори как в България са нечестни изборите, как има хибридни атаки, как има румънски модел
Това, че в Брюксел, по Европа се приказва, по какъв начин в България са нечестни изборите, по какъв начин хибридни офанзиви, по какъв начин румънски модели (...) всичко това, което сега го въртят със страшна мощ и то за партията на Радев, това никога не може да ни зарадва нас, тъй като негативът е за България. В една такава обстановка всеки, който загуби изборите ще каже - ами те не бяха почтени, те са лъжливи, това е нелегитимно ", показа последните си опасения водачът на ГЕРБ Бойко Борисов, който е на обиколка в морски общини.
Борисов засяга точно отчета на Балканската самодейност за свободни медии (BFMI) и Sensika, който разкрива огромни операции, свързани с предизборната акция на Румен Радев, като прави паралел с румънския модел, намеквайки, че операциите на Радев в България са като операциите на Калин Джорджеску в Румъния.
" Виждате в този момент по какъв начин се млатят либералите с прогресивните. И аз, тъй като си ги знам нашите от Сглобката за Румен Радев, това е огромна изненада очевидно. Това да натопиш България в Брюксел, във Вашингтон е главното - това е приоритет на тази демократична общественост. И ние толкоз пъти сме го изживявали, на нашата позиция на ГЕРБ, в ЕНП, в Европа, и нашите евродепутати, толкоз добре ни познават, че въобще не могат да им минат приказките. Но в този момент виждате вредата за България, не знам дали това касае партията на Радев или не или какъв брой ще го касае ", добави някогашният министър председател.
Всички в този момент в случай че ме видят ще кажат – абе, какво става в България, нещо не почтено, какъв румънски модел, акцентира водачът ан ГЕРБ.
Сега то и от другата страна – 90 милиона лайкове прочетох, 6-милионна страна, 90 милиона лайкове, все едно цяла Германия и от горната страна внезапно те харесала. Като виждам такива числа... то към този момент незнае човек правилни ли са, не са ли, само че като виждам Радев какъв брой нервно написа във фейсбук значи е правилно, че са го засегнали доста. И е правилно очевидно, че такива писма и информаиии са изнесени отвън границите на България и тука е прав, че това си е наша работа – българска, изборите. Нашата къщурка да си гледаме, предложи Бойко Борисов.
Тук Борисов име поради констатациите на отчета, че " без формален TikTok акаунт Радев е натрупал 90 милиона гледания на платформата посредством мрежи, чието държание е мъчно да се изясни единствено посредством органична интензивност ".
" Аз съм оптимист. Те към този момент толкоз обиди си наговориха другите партии между тях, а и към нас, само че ние тъй като сме по-опитни и знаем, че там където си плюл, може да се наложи и да лижеш, а ние не го обичаме този развой, по-добре си задръж езика зад зъбите. Не си го прави собствен зложелател – езика, тъй като всички е надяват да имат по 121 депутата. Аз мисля, че ние не би трябвало да си слагаме такава цел, 80 депутата мисля, че е добре. Другите да изкарат по 121 – поисквам им го.
Мисля, че кондицията на партията е доста добра, най-опитна, най-знаещи, най-можещи и през тази 1 година изпълнихме всичките си цели.
В момента виждате изпуснаха цените, единствено показност, но такава – правилно да си завоюва 121 депутата министър председателят няма по този начин да се фука. А с 2-3 ограничения, които Жечо Станков ги сподели – с това Данък добавена стойност дето се взима може да се смъкват цените са 20-30 цента. Това в случай че се внесе в Народно събрание сигурен съм всички ще го подсрепят, а с 20 евро (...) кой ще го усети. А по този начин важи за всички, натискаме инфлация. Но те са заети с хеилкоптера, кръгчета, вървяха до Якоруда, Украйна – предходната седмица.
Цяла нощ не съм спал, всички информатори да ме будат да ми кажат какво ще стане сред Иран и Съединени американски щати. Тези събития от сутринта ме карат да съм щастив и бодър. Дано в Пакистан договарянията минат добре, нека след 2 седмици се реализира по-траен мир, тъй като Иран е доста покрай нас. Така че през днешния ден е едни доста прекрасен ден, доста благополучен ден за света.
" Как от всички, единствено Явор Божанков, който Асен Василев изгони от листите, тъкмо него го хванаха до къщата му в родния му град, взеха му книжката и го унизиха. Нагласено ", изрече съмненията си Борисов.
Лидерът на ГЕРБ Бойко Борисов посети рибарското пристанище Бяла, където беше посрещнат от кметът на общината Пеньо Ненов, който похвали ГЕРБ, че с помощта на него е почнало построяването на оборудването през 2021. " Бяха единствено бараки, в този момент ще има рибарско населено място. Всичко се свличаше ", разяснява той.
Лидерът на ГЕРБ посети и Обзор. Той разяснява, че Обзор от години чака декрет да се отдели от Община Несебър. " Ще се свържа с Илияна Йотова да запитвам дали за референдума в Обзор няма да му пристигна времето. Това е образец за по този начин желан референдум, който Радев не подписа. Ами, в случай че бяхме създали за еврото и чакаме 20 години за един автограф? ", сподели той.
Борисов засяга точно отчета на Балканската самодейност за свободни медии (BFMI) и Sensika, който разкрива огромни операции, свързани с предизборната акция на Румен Радев, като прави паралел с румънския модел, намеквайки, че операциите на Радев в България са като операциите на Калин Джорджеску в Румъния.
" Виждате в този момент по какъв начин се млатят либералите с прогресивните. И аз, тъй като си ги знам нашите от Сглобката за Румен Радев, това е огромна изненада очевидно. Това да натопиш България в Брюксел, във Вашингтон е главното - това е приоритет на тази демократична общественост. И ние толкоз пъти сме го изживявали, на нашата позиция на ГЕРБ, в ЕНП, в Европа, и нашите евродепутати, толкоз добре ни познават, че въобще не могат да им минат приказките. Но в този момент виждате вредата за България, не знам дали това касае партията на Радев или не или какъв брой ще го касае ", добави някогашният министър председател.
Всички в този момент в случай че ме видят ще кажат – абе, какво става в България, нещо не почтено, какъв румънски модел, акцентира водачът ан ГЕРБ.
Сега то и от другата страна – 90 милиона лайкове прочетох, 6-милионна страна, 90 милиона лайкове, все едно цяла Германия и от горната страна внезапно те харесала. Като виждам такива числа... то към този момент незнае човек правилни ли са, не са ли, само че като виждам Радев какъв брой нервно написа във фейсбук значи е правилно, че са го засегнали доста. И е правилно очевидно, че такива писма и информаиии са изнесени отвън границите на България и тука е прав, че това си е наша работа – българска, изборите. Нашата къщурка да си гледаме, предложи Бойко Борисов.
Тук Борисов име поради констатациите на отчета, че " без формален TikTok акаунт Радев е натрупал 90 милиона гледания на платформата посредством мрежи, чието държание е мъчно да се изясни единствено посредством органична интензивност ".
" Аз съм оптимист. Те към този момент толкоз обиди си наговориха другите партии между тях, а и към нас, само че ние тъй като сме по-опитни и знаем, че там където си плюл, може да се наложи и да лижеш, а ние не го обичаме този развой, по-добре си задръж езика зад зъбите. Не си го прави собствен зложелател – езика, тъй като всички е надяват да имат по 121 депутата. Аз мисля, че ние не би трябвало да си слагаме такава цел, 80 депутата мисля, че е добре. Другите да изкарат по 121 – поисквам им го.
Мисля, че кондицията на партията е доста добра, най-опитна, най-знаещи, най-можещи и през тази 1 година изпълнихме всичките си цели.
В момента виждате изпуснаха цените, единствено показност, но такава – правилно да си завоюва 121 депутата министър председателят няма по този начин да се фука. А с 2-3 ограничения, които Жечо Станков ги сподели – с това Данък добавена стойност дето се взима може да се смъкват цените са 20-30 цента. Това в случай че се внесе в Народно събрание сигурен съм всички ще го подсрепят, а с 20 евро (...) кой ще го усети. А по този начин важи за всички, натискаме инфлация. Но те са заети с хеилкоптера, кръгчета, вървяха до Якоруда, Украйна – предходната седмица.
Цяла нощ не съм спал, всички информатори да ме будат да ми кажат какво ще стане сред Иран и Съединени американски щати. Тези събития от сутринта ме карат да съм щастив и бодър. Дано в Пакистан договарянията минат добре, нека след 2 седмици се реализира по-траен мир, тъй като Иран е доста покрай нас. Така че през днешния ден е едни доста прекрасен ден, доста благополучен ден за света.
" Как от всички, единствено Явор Божанков, който Асен Василев изгони от листите, тъкмо него го хванаха до къщата му в родния му град, взеха му книжката и го унизиха. Нагласено ", изрече съмненията си Борисов.
Лидерът на ГЕРБ Бойко Борисов посети рибарското пристанище Бяла, където беше посрещнат от кметът на общината Пеньо Ненов, който похвали ГЕРБ, че с помощта на него е почнало построяването на оборудването през 2021. " Бяха единствено бараки, в този момент ще има рибарско населено място. Всичко се свличаше ", разяснява той.
Лидерът на ГЕРБ посети и Обзор. Той разяснява, че Обзор от години чака декрет да се отдели от Община Несебър. " Ще се свържа с Илияна Йотова да запитвам дали за референдума в Обзор няма да му пристигна времето. Това е образец за по този начин желан референдум, който Радев не подписа. Ами, в случай че бяхме създали за еврото и чакаме 20 години за един автограф? ", сподели той.
Източник: zonanews.bg
КОМЕНТАРИ




