Тотнъм успя да се върне на пътя на победите във

...

Тотнъм надигна глава и приземи упорит Астън Вила

Тотнъм съумя да се върне на пътя на успехите във Висшата лига, надделявайки с 2:1 против Астън Вила в следващ мач от седмия кръг на Висшата лига.

Домакините започнаха мача страхливо, само че в края на първото полувреме се поокопитиха и справедливо стигнаха до първото попадение в дуела. Хюн-Мин Сон се изяви с хубава асистенциа, а Пиер-Емил Хойберг не сбърка, с цел да прати "шпорите " напред в 27-та минута.

През второто полувреме "виланите " започнаха като по-силния отбор и съумяха да смълчат феновете на "Тотнъм Хотспър Стейдиъм ". В 67-та минута Мат Таргет пласира ужасно центриране за Оли Уоткинс, който направи резултата 1:1.

Радостта на гостите в последна сметка не продължи дълго, а облекчението за домакините настъпи в 71-та минута. Направилият следващ мощен мач Сон още веднъж беше в ролята на помощник, а от непосредствена непосредственост нямаше проблеми за Лукас Моура да оформи крайното 2:1.