Тотнъм се доближи на три точки от топ 4 в

...

Минимална победа доближи Тотнъм до Топ 4

Тотнъм се приближи на три точки от топ 4 в класирането на Висшата лига, откакто победи Фулъм с 1:0 като посетител в финален мач от 21-ия кръг на шампионата.

На " Крейвън Котидж " единствения гол в дуела означи звездата на " шпорите " Хари Кейн в добавеното време на първата част. Английският национал се разписа с прецизен изстрел от границата на наказателното поле след подаване на Хюн Мин Сон. Така Кейн изравни клубния връх на Джими Грийвс от 226 попадения.

Така отборът на Антонио Конте се върна на победния път след поредните провали от Арсенал и Манчестър Сити. Тотнъм към този момент има 36 точки, три по-малко от четвъртия Манчестър Юнайтед, който е изиграл мач по-малко. Фулъм заема седма позиция в класирането с актив от 31 точки.
Източник: lupa.bg