Тотнъм постигна победа с 2:0 над Борнемут като гост и

...

Toтнъм надви Борнемут като гост

Тотнъм реализира победа с 2:0 над Борнемут като посетител и най-малко за няколко часа ще бъде на върха в класирането на Висшата лига.

" Шпорите " реализираха втория си следващ триумф под управлението на новия управител Ангелос Постекоглу и с актив от 7 точки изпреварват с една Брайтън, Манчестър Сити и Арсенал, които обаче имат и мач по-малко.
 Барселона дава Ленгле чартърен в Тотнъм

Защитникът желае да продължи кариерата си в Лондон

Точни за лондончани на стадион " Виталити " бяха полузащитниците Джеймс Мадисън и Деян Кулушевски.

Мадисън откри резултата в 17-ата минута след ослепителен извеждащ пас на Папе Сар. За някогашния състезател на Лестър това бе първи гол с екипа на " шпороте ". Кулушевски пък постави точка на разногласието в 63-тата минута, когато засече ниско центриране на Дестени Удоджи.

За Борнемут загубата е втора поредна и с актив от една точка " черешките " заемат 15-о място във краткотрайното класиране.