Тотнъм победи 1:0 Бърнли в среща от 3-ия кръг на

...

Тотнъм и Фулъм се класираха за следващия кръг на FA Cup

Тотнъм победи 1:0 Бърнли в среща от 3-ия кръг на Купата на Футболната Асоциация (FA Cup). Единственият гол за лондончани означи Педро Поро в 79-ата минута.

Фулъм също продължава напред, откакто се наложи с 1:0 над Родъръм. Боби Рийд се разписа в 24-ата минута и се трансформира в воин за своя отбор.

Брентфорд и Уулвърхемптън приключиха 1:1 и ще преиграват срещата между тях, само че този път тя ще бъде на стадион „ Молиню “. Още в 9-ата минута гостите от Уулвс останаха в понижен състава, откакто Жоао Гомеш получи пряк червен картон. Брентфорд се възползва от численото си предимство в 41-ата минута, когато Нийл Мопе откри резултата.

Уулвърхемптън стигна до изравнителен гол в 64-ата минута посредством Томас Дойл, който означи красиво попадение с удар отвън наказателното поле.