Тотнъм и Уест Хям завършиха 1:1 в отложен мач от

...

Тотнъм и Уест Хям не успяха да се победят на Уембли

Тотнъм и Уест Хям приключиха 1:1 в отсрочен мач от 21-и кръг на Премиършип, който се игра на стадион " Уембли " пред 50 000 фенове.

" Шпорите " имаха тотално превъзходство над противника си през първото полувреме, само че не съумяха да оползотворят моментите си. " Чуковете " нямаха благоприятни условия даже и за контраатаки, само че изненадващо поведоха в резултата в 70-ата минута, когато Педро Обианг откри резултата с мощен изстрел от 30 метра, а това бе и първият удар за Уест Хям в очертанията на противниковата врата.

Хюн Мин Сон обезпечи точката за Тотнъм с отдалечен изстрел в 84-ата минута. Символичните домакини търсеха успеха до края, само че Уест Хям устоя на натиска и резервира равенството. Тотнъм остава на пета позиция с 41 точки, а Уест Хям е на 15-о място с 22 т. /БГНЕС
Източник: dnesplus.bg