Тотнъм и Уест Хям завършиха 1:1 в отложен мач от

...

Тотнъм и Уест Хям не успяха да се победят на "Уембли"

Тотнъм и Уест Хям приключиха 1:1 в отсрочен мач от 21-и кръг на Премиършип, който се игра на стадион "Уембли" пред 50 000 фенове.

"Шпорите" имаха тотално превъзходство над противника си през първото полувреме, само че не съумяха да оползотворят моментите си. "Чуковете" нямаха благоприятни условия даже и за контраатаки, само че изненадващо поведоха в резултата в 70-ата минута, когато Педро Обианг откри резултата с мощен изстрел от 30 метра, а това бе и първият удар за Уест Хям в очертанията на противниковата врата.

Хюн Мин Сон обезпечи точката за Тотнъм с отдалечен изстрел в 84-ата минута. Символичните домакини търсеха успеха до края, само че Уест Хям устоя на натиска и резервира равенството. Тотнъм остава на пета позиция с 41 точки, а Уест Хям е на 15-о място с 22 т. /БГНЕС
Източник: bgnes.com