Торонто скоро ще трябва да реши кой да бъде следващият

...
Торонто скоро ще трябва да реши кой да бъде следващият
Коментари Харесай

101 души и едно куче кандидатстват за кмет на Торонто

Торонто скоро ще би трябвало да реши кой да бъде идващият му кмет, откакто разкрития за извънбрачната връзка на дългогодишния водач на града го изместиха от поста . Има толкоз огромен избор от претенденти, в бюлетината ще бъдат включени историческата численост от общо 102 имена, в това число кучето Моли .

.: " I think city hall would make better decisions if there was an animal in the room. "

" His campaign also proposes a fix to housing unaffordability, a tax-hike on billion-dollar businesses and a ban on new fossil-fuel heating systems. "
— Toby Heaps (@tobyheaps)
Шестгодишното куче от породата вълк хъски и нейният притежател Тоби Хийпс дават обещание да спрат хвърлянето на сол по градските пътища през зимата.

Прекомерната приложимост на сол по пътищата през зимата, твърди господин Хийпс, може да нарани лапите на кучетата. Освен това акцията му предлага решение на казуса с недостъпността на жилищата , повишение на налозите върху бизнеси за милиарди долари и възбрана на отоплителни системи с изкопаеми горива в нови жилищни и търговски здания.

„ Ако печеля, че ще назнача Моли за първия почетен кмет на града “, сподели Хийпс.

„ Мисля, че кметството би взимало по-добри решения, в случай че в стаята има животно “, добави той пред BBC.

Why 101 people and a dog want to be Toronto's mayor
— Mary Marineau
Източник: vesti.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР