ТОРОНТО – Резервният гард Джордан Кларксън отбеляза 16 от своите

...

Кларксън, Марканен помагат на Джаз да победи Раптърс

ТОРОНТО – Резервният гард Джордан Кларксън означи 16 от своите 30 точки през четвъртата четвърт, когато Юта Джаз победи Торонто Раптърс със 126-119 в събота.

< img src= " https://d21y75miwcfqoq.cloudfront.net/70c8fc80 " alt= " " style= " position:absolute;width:1px;height:1px " referrerpolicy= " no-referrer-when-downgrade " >

Лаури Марканен имаше девет от своите 30 в четвъртия като част от завръщането на Юта (12-18).

Скоти Барнс направи дабъл-дабъл с 14 битки и изравни върха си в кариерата от 32 точки като Торонто (11 -18) загуби третата си поредна позиция, макар че водеше през първите три четвърти. О. Г. Ануноби добави 19 точки.

Паскал Сиакам записа 19 точки и девет битки в мача си 500 в кариерата за Раптърс.

Той се причисли към ДеМар ДеРозан (675), Кайл Лоури (601), Морис Питърсън (542), Хосе Калдерон (525) и Крис Бош (509) като единствените играчи, взели участие в 500 мача с Торонто.

Кларксън направи крачка обратно с 15,1 секунди преди края първата четвърт, з...