ТОРОНТО – Джеймс Хардън направи трипъл-дабъл, за да изведе Лос

...

Трипъл-дабъл на Хардън води Клипърс пред Раптърс

ТОРОНТО – Джеймс Хардън направи трипъл-дабъл, с цел да изведе Лос Анджелис Клипърс пред Торонто Раптърс с непълен личен състав 127-107 в петък.

Хардън имаше 22 точки, 13 асистенции и 10 битки за 75-ия трипъл-дабъл в кариерата му, осми най-голям в историята на НБА.

Бившият Raptor Kawhi Leonard вкара 16 точки и добави седем битки, до момента в който Лос Анджелис (29-14) завоюва четвъртата си победа прав.

Ръсел Уестбрук вкара 20 точки от пейката, а Мейсън Плъмли направи дабъл-дабъл с 12 точки и 12 битки.

Скоти Барнс имаше 23 точки, пет битки и четири асистенции защото Торонто (16-29) загуби своя четвърти следващ мач.

RJ Barrett от Мисисауга, Онтарио, вкара 22 точки и направи шест битки, до момента в който петима играчи на Раптърс доближиха двуцифрено число в резултата. Това беше осмото показване на Барет с 20 точки единствено в...