Васъл изведе Спърс пред Раптърс със 110-107
ТОРОНТО – Девин Васъл поведе всички изпълнители с 21 точки, когато Сан Антонио Спърс завоюваха със 110-107 над Торонто Раптърс в сряда.
De’Aaron Fox добави 20 точки, до момента в който Сан Антонио (42-16) удължи своята победна серия до 10. Звездният център Виктор Уембаняма беше стеснен до 12 точки, само че имаше седем битки.
Дилън Харпър имаше 15 точки, седем асистенции и пет битки от пейката за Спърс.
Брандън Инграм направи дабъл-дабъл с 20 точки и 11 битки за сезона, до момента в който Торонто (34-25) водеше с цели 15 точки. Имануел Куикли имаше 20 точки, а Скоти Барнс вкара 15.
Барнс беше под въпрос преди мача, откакто получи травма на дясната четворка при загубата на Раптърс със 116-107 от Оклахома Сити Тъндър във вторник.
Източник: worldnews.bg
КОМЕНТАРИ




