Торино реагира след загубата от Ювентус в предишния кръг и

...

Торино сломи съпротивата на Болоня

Торино реагира след загубата от Ювентус в предходния кръг и реализира скъпа победа с 1:0 над намиращия се в добра форма Болоня. Ян Карамо беше прецизен в 22-ата минута и донесе триумфа на " биковете ", които се изкачиха на 9-о място в класирането. Болоня остана на 8-ата позиция с точка повече от днешния си противник.

В началото Торино се опита да наложи напън и Антонио Санабрия беше покрай това да открие резултата, само че Лукаш Скорупски протегна крайник и мазета. В средата на полувремето Карамо се оправи с двама бранители на Болоня и от дребен ъгъл съумя да насочи топката в мрежата - 1:0.

Carlsberg " Домът на Феновете " е новата секция на Sportal.bg за игри. С регистрацията си Вие ще можете да персонализирате Вашето наличие и да участвате в нашите игри за страхотни награди.