Торино и Интер завършиха при резултат 1:1 в среща от

...

Интер с грешна стъпка в борбата за Скудетото! Санчес спаси нерадзурите в добавеното време

Торино и Интер приключиха при резултат 1:1 в среща от 29-ия кръг на италианската Серия А. Попадението за Торо означи бразилският централен бранител Бремер в 12-ата минута, а в третата минута на добавенот време влезлият като запаса Алексис Санчес избави точката за "нерадзурите ", които остават на четири пункта от своя градския противник Милан, който е с 63 и на една от Наполи, който по-рано през днешния ден победи Верона и събра 60.

Още в третата минута капитанът на торинци Андреа Белоти имаше късмет да открие, само че ударът му с левия крайник мина около дясната греда на Ханданович.

В 12-ата минута на срещата, при осъществяване на ъглов удар, Бремер се възползва от меле в наказателното поле на първенците и от към 2 метра единствено насочи топката във вратата, с цел да открие.

12' - GLEISOOOOON BREMEEEEEER, 1-0 TORO