Тодор Скримов най-вероятно отново ще бъде избран за играч номер

...

Тодор Скримов с нов супермач в Русия

Тодор Скримов най-вероятно още веднъж ще бъде определен за състезател номер 1 на кръга в съветската Суперлига. Волейболният ни национал изведе своя отбор " Нова " до основен триумф с 3:2 над директен съперник - " Газпром-Югра ". 190-сантиметровият перничанин безусловно бе стопанин на игрището и бомбардираше противника от всевъзможни позиции. Скримов записа цели 23 точки при фантастичните 71% успеваемост в нахлуване.

С този триумф " Нова " се изкачи на 9-ото място във краткотрайното класиране и е единствено на 3 точки от 6-ия - " Динамо " (М).

Отборът на националния селекционер Пламен Константинов позволи трагична загуба също от директен съперник, в тази ситуация " Зенит " (Санкт Петербург). " Локомотив " (Новосибирск) отстъпи с 2:3 вкъщи, само че резервира четвъртата позиция. " Зенит " (СП) е пети.

Николай Николов игра два гейма при безапелационния триумф на " Белогорие " с 3:0 над " Динамо - ЛО ". Това бе 11-а победа за националния ни център и съотборниците му в Суперлигата. " Белогорие " заема втора позиция. /24chasa.bg
Източник: dnesplus.bg