Точно преди да излети на летището в Колката, частен самолет

...
Точно преди да излети на летището в Колката, частен самолет
Коментари Харесай

Дим се издига от двигателя на частния самолет на летището в Колката, самолетът се връща на летището в Колката

Точно преди да излети на летището в Колката, частен аероплан се завръща в таксиметровото поделение, откакто в понеделник сутринта е забелязан пушек от мотора му, споделиха публични лица.

Пилотът неотложно сигнализира контрола на въздушното придвижване (ATC), който го инструктира да спре и да се върне в таксиметровата стоянка, представени от чиновници съгласно новинарската организация PTI.

Летищните управляващи на интернационалното летище NSC Bose бързо овладяха обстановката, прибавиха те.

Според източници от летището, частният аероплан с шестима пасажери на борда се движеше към пистата за политане, когато водачът на различен аероплан видя пушек, излъчващ се от мотора му.

Директорът на летището в Калкута C Pattovi сподели, че самолетът е бил бяха подробно инспектирани, само че не бяха открити механически проблеми или признаци на пожар.

След подробни инспекции частният аероплан беше позволен за политане и той излетя малко след 11 сутринта, сподели Патови.

В неделя вечерта полет на SpiceJet от Му...

Прочетете целия текст »

Източник: worldnews.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР