Титулярният вратар на Тотнъм Юго Лорис поднови тренировки с тима,

...

Добри новини за Юго Лорис и Тотнъм

Титулярният вратар на Тотнъм Юго Лорис възобнови тренировки с отбора, оповестиха от лондонския клуб в четвъртък.

Бившият френски национал, който се отхвърли от интернационалната си кариера след Световното състезание в Париж, не е играл от началото на месец февруари, когато контузи коляното си. " Юго се завърна в тима ", написаха от Тотнъм в профила на клуба в Туитър.

36-годишният вратар се контузи в края на мача против Манчестър Сити, извоюван с 1:0 на 5 февруари, като във въздушен дуел се сблъска с Родри.

Без титулярния си вратар Тотнъм направи доста посредствена серия от 3 победи, 2 равенства и 4 загуби, като беше отстранен от Милан в Шампионската лига и от Шефилд Юнайтед на осминафиналите за ФА Къп. Тези резултати доведоха до раздялата с мениджъра Антонио Конте предходната неделя.

Тотнъм сега е на четвърто място в класирането на Висшата лига, само че би трябвало да се бори доста, с цел да завоюва място в Шампионската лига.

Автор: Христо Бонински/БТА