Титулярният вратар на Ботев (Пловдив) - Георги Аргилашки получи сериозна

...

Контузия в рамото слага край на сезона за Аргилашки

Титулярният вратар на Ботев (Пловдив) - Георги Аргилашки получи сериозна травма по време на дуела сред дублиращия отбор и Спартак (Варна) от Втора лига, извоюван с 3:2. Стражът бе сменен на почивката, а повода е травма в рамото. В последната минута на първата част Аргилашки се сблъска със съперников нападател и получи контузия.
 Неделев знаел за турските мениджъри на Коматево

" Имам контракт с Ботев за още една година, ще забележим "

Вчера вратарят мина медицински проучвания, а през днешния ден му предстоят нови. След тях ще се знае какъв брой дълго ще отсъства. Той е под сериозна въпросителна за гостуването на ЦСКА, оповестява " Тема спорт ".

Двубоят е на 19 май, четвъртък, от 18:00 часа на стадион " Българска войска ". През този сезон 30-годишният стражът има 26 мача 6 елита. Негов дубльор е австриецът Хидайет Ханкич.

Георги Аргилашки има контракт с Ботев (Пловдив) едвам до края на акцията, след което става свободен сътрудник. Между него и клуба обаче текат договаряния за удължение на договора. Нищо чудно те да дадат резултат в околните дни и вратарят да подпише ново съглашение.
 От Ботев (Пловдив) възроптаха против неналичието на стратегия за баража за Лига на конференциите