Тимът на Торино се наложи над Лече с 2:0 в

...

Торино пречупи Лече с голове през втората част

Тимът на Торино се наложи над Лече с 2:0 в мач от 25-ия кръг на италианската Серия А.

Първото полувреме приключи без голове, само че пет минути след началото на втората част Раул Беланова откри резултата за " биковете ". Той се възползва от пас на Иван Илич и вкара със страховит удар в левия ъгъл на вратата.

В 70-ата минута тимът на Лече остана с човек по-малко на терена, откакто за втори жълт картон бе изпъден Марин Понграчич.

Десет минути преди края на мача след осъществяване на корнер Дуван Сапата откри топката с глава към точката за осъществяване на дузпа и с мощен удар я вкара в десния ъгъл за 2:0.

Малко по-късно Антонино Гало от Лече пропусна да вкара почетно попадение за отбора си.

В добавеното време Давид Окереке вкара и трети гол за Торино, само че той беше анулиран след обзор на обстановката със системата за видео асистенция на съдиите, като футболистът е бил в засада.

Благодарение за триумфа си Торино се изкачи на девето място, като изпревари първенеца Наполи. Лече остана на 13-а позиция в подреждането.