Тимът на Славия спечели трите точки, след като победи с

...

Трите точки са за "Славия". "Берое" остана само с опитите

Тимът на " Славия " завоюва трите точки, откакто победи с 2:1 в Стара Загора " Берое " в мач от 13-ия кръг на Първа футболна лига.

Гостите от София демонстрираха превъзходството си в мача, а домакините разочароваха и след провалянето към този момент са отвън топ 6 на класирането.

След нулево първо полувреме, двата отбора започнаха втората част с готовност за голове. Първият беше дело на Георги Йомов в 50-ата минута. Той матира вратаря Перниш със мощен техничен шут.

Снимка: Lap.bg

Домакините не се отхвърлиха обаче и 68-ата минута някогашният футболист на " Славия " Иван Минчев върна равенството след акция, в чиято основа бяха Мартин Камбуров и Бригидо.

Капитанът на гостите Галин Иванов беше индивидът, който изведе своя отбор напред още веднъж в 75-ата минута.

Трите точки в актива на " Славия " изкачиха " белите " на 6-а позиция в класирането, до момента в който старозагорци към този момент са 8-ми.
Източник: btvnovinite.bg