Тимът на Палермо разби като гост Бари с 3:0 и

...

Палермо се разправи с Бари и се настани на върха в Серия Б

Тимът на Палермо разруши като посетител Бари с 3:0 и излезе еднолично на първото място във краткотрайното класиране на Серия “Б”. Без контузения български халф Ивайло Чочев сицилианците осъществиха три безответни попадения през втората част в границите на 13 минути и се поздравиха с значима победа против един от мощно представящите си тимове от началото на сезона в италианската втора дивизия.

В 62-ата минута Андреа Рисполи даде задатък на гостите от Сицилия в резултата, а в 69-ата Александър Трайковски бе прецизен за 0:2. Класическата победа на Палермо оформи в 75-ата минута Игор Коронадо.

Палермо е с 32 точки на върха в подреждането, само че не може да се усеща спокоен. Парма и Фрозиноне са с по 30 точки надлежно на втора и трета позиция, а четвърти е пети са Емполи и Бари с по 29 точки.

БАРИ - ПАЛЕРМО 0:3
0:1 Рисполи (62)
0:2 Трайковски (69)
0:3 Коронадо (75)