Тези дни Венета Райкова намери повод да изчетка самата себе

...
Тези дни Венета Райкова намери повод да изчетка самата себе
Коментари Харесай

Венета Райкова: Аз съм първата българка спечелила "Сделка или не"

Тези дни Венета Райкова откри мотив да изчетка самата себе си. Бившата водеща на „ Горещо " напомни, че се навършват тъкмо 20 години, откогато е спечелила за сефте у нас тв играта „ Сделка или не ". 

„ Първият участник, който завоюва огромната премия в „ Сделка или не " в България, съм аз " ,  написа с горделивост тогавашната Мис Мини, написа България Днес.

Устатата русокоска качи и видео, запечатало по какъв начин се разплаква от неспокойствие в славния миг преди 4 петилетки, когато афишират, че ще си тръгне от студиото със 75 бона. “Това беше астрономическа сума за тези години ", споделя Райкова, само че не издава в какво е вложила хилядарките.
Източник: hotarena.net


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР