ТЕЦ Марица изток 2 продължава работата си след съдебното решение
Топлоелектрическа централа " Марица изток 2 " продължава да извършва главния си предмет на активност - произвеждане на електрическа сила , като в сдружението са подхванати всички нужни ограничения за съблюдаване на използваното законодателство в региона на опазването на околната среда, събщиха от Пресцентъра на централата.
От там показват, че още от 2017 година се одобряват и извършват капиталови и ремонтни стратегии, посредством които сдружението се модернизира стабилно. Според информацията компанията организира поредна политика по осъществяване на условията за " Най-добри налични техники " (НДНТ), въведени точно през 2017 година.
Повод за позицията е с което преписката се изпраща на изпълнителния шеф на Изпълнителна организация по околна среда за ново изговаряне по преразглеждането на изискванията на комплексното позволение на централата.
От сдружението не оповестяват за смяна в настоящата работа на електроцентралата след правосъдното решение.
.gcta { background: linear-gradient(90deg, #4285F4, #34A853, #FBBC05, #EA4335); padding: 2px; border-radius: 14px; max-width: 640px; margin: 0 auto; text-decoration: none; display: block; }.gcta-inner { background: #ffffff; border-radius: 12px; padding: 14px 18px; display: flex; align-items: center; gap: 14px; transition: background 0.2s; text-decoration: none!important; }.gcta:hover { text-decoration: none!important; }.gcta:hover.gcta-inner { background: #f7f7f7; }.gcta svg { flex-shrink: 0; width: 30px; height: 30px; }.gcta-title { flex: 1; font-size: 16px; font-weight: 600!important; color: #111; margin: 0; }.gcta-arrow { color: #aaa; font-size: 20px; flex-shrink: 0; transition: transform 0.2s; }.gcta:hover.gcta-arrow { transform: translateX(3px); }
Добави ни в желани източници в Google
Източник: news.bg
КОМЕНТАРИ




