Тежко поражение с 1:4 от Пещера (Галата) претърпя Локомотив (Дряново)

...

Пещера разби Локо като домакин

Тежко проваляне с 1:4 от Пещера (Галата) претърпя Локомотив (Дряново) в ловешкото село Галата. Двубоят бе част от 11-ия кръг на Северозападната Трета лига.

Първата част на мача не предвещаваше сходен край, а равновесието на терена се резервира
до почивката, откакто вратарят на домакините с тъга мазета топката в гредата след осъществяване на директен свободен удар.

През втората част тимът на Пещера доминираше тотално. В 50-ата минута капитанът Альоша Илиев се завъртя на 180 градуса и заби топката в мрежата на гостите, като откри резултата за 0:1. В идващия четвърт час паднаха още три попадения. Първо Александър Асенов оползотвори центриране отдясно – 2:0, а в 60-ата минута Мартин Иванов върна интригата, като означи за 2:1 след точно осъществяване на фаул.

Скоро обаче Славей Младенов бе прецизен с глава след центриране отдясно. Всичко завърши десетина минути преди края, когато Атанас Георгиев финтира
двама и от 15 метра насочи топката за четвърти път в мрежата на Локомотив.

След тази победа тимът на Пещера (Галата) заема 14-ата позиция с актив от 11 точки. Локо (Дряново) от своя страна влезе в серия от три следващи загуби и се намира на 9-ото място с 15 пункта.

Стартови сформира:

Пещера (Галата) : 1. Огнян Андреев, 44. Златко Радославов, 17. Младен Младенов, 24. Ивелин Аладжов, 8. Младен Русков, 70. Радан Маринов, 22. Александър Асенов,
33. Румен Миков, 10. Альоша Илиев, 94. Атанас Георгиев, 9. Славей Младенов.

Локомотив (Дряново) : 1. Иван Христов, 16. Калоян Калчев, 15. Илиян Илиев, 7. Йордан Иванов, 20. Тихомир Маринов, 8. Константин Йорданов, 18. Атанас Ингилизов, 14. Тодор Чирпанов, 9. Момчил Савов, 17. Георги Колев, 6. Мартин Иванов.