Тежка катастрофа затвори пътя Русе – Бяла. Инцидентът е станал

...
Тежка катастрофа затвори пътя Русе – Бяла. Инцидентът е станал
Коментари Харесай

Четири са вече жертвите при катастрофата на пътя Русе – Бяла

Тежка злополука затвори пътя Русе – Бяла. Инцидентът е станал малко след 9:30 часа в сектора сред село Екзарх Йосиф и разклона за Две могили, оповестиха от ОДМВР – Русе. Сигнал за случая е подаден в 9:45 часа.

По първична информация злополуката е сред тежкотоварен камион и миниван.  На място са екипи на полицията, на противопожарната работа и на Спешна помощ. Има четирима починали.

Тирът е със софийска регистрация и е пътувал в посока Бяла. Бусът е с украинска регистрация и е пътувал към Русе. По първична информация в него са пътували украинско семейство с деца. Има потърпевши, които са откарани в русенската болница, само че нямаме публична информация за тяхното положение все още.

Към мястото са изпратени три коли за спешна помощ на Спешна помощ, екипи на полицията и пожарната.

Участъкът е затворен за придвижване. Въведен е обходен маршрут през Две могили – Иваново – Божичен – Басарбово – Русе.
Източник: lupa.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР