Тежка катастрофа стана в София между два автомобила. Сигналът е

...
Тежка катастрофа стана в София между два автомобила. Сигналът е
Коментари Харесай

Зверска катастрофа в София: Два автомобила се удариха, тапат...

Тежка злополука стана в София сред два автомобила. Сигналът е подаден към 13:00 ч. Инцидентът е станал на бул. „ България “ и ул. „ Флора “ в посока квартал „ Бояна “.

По първични данни единият автомобил е лишил преимущество на другия, оповестиха от Столична дирекция на вътрешните работи за Българска национална телевизия. Двата автомобила са ръководени от водачи на 29 години и на 59 години.

След конфликта на мястото са пристигнали екипи на полицията, които са отделили сектора, с цел да се извърши оглед и да се изяснят точните аргументи за случая. Движението в региона е било краткотрайно затруднено, като се е образувала колона от коли в посока „ Бояна “.
Източник: marica.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР