Тежка катастрофа край Божурище изпрати мъж в болница, след като

...
Тежка катастрофа край Божурище изпрати мъж в болница, след като
Коментари Харесай

Жесток удар край Божурище!: Кола излетя от пътя, шофьорът е в болница

Тежка злополука край Божурище изпрати мъж в болница, откакто два автомобила се сблъскаха при към момента неизяснени условия. След удара единият от колите е изхвърчал отвън пътното платно и е бил смачкан до неразбираемост.

По информация на БНР, при случая покрай Божурище е потърпевш единият от водачите. Той е превозен неотложно в лечебно заведение, където е прегледан от медицински екип.

Вероятна причина

 

По първични данни на Министерство на вътрешните работи най-вероятната причина за злополуката е лишаване на преимущество. Разследването обаче продължава и точните условия към произшествието към момента се обясняват.

На местопроизшествието се прави оглед, а проверяващите откриват всички обстоятелства, довели до тежкия конфликт.

Състоянието на потърпевшия все още не се оповестява, а аргументите за злополуката следва да бъдат дефинитивно изяснени.

 

Източник: БНР

 

Още вести четете в: Крими & Темида За още настоящи вести: Последвайте ни в Гугъл News
Източник: safenews.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР