Тежка катастрофа е станала тази сутрин на около 14-км от

...
Тежка катастрофа е станала тази сутрин на около 14-км от
Коментари Харесай

Тежка катастрофа по магистралата от София към Пловдив, има пострадали

Тежка злополука е станала тази заран на към 14-км от автомагистрала " Тракия " в посока Бургас. Поне два автомобила са се блъснали, като съгласно очевидци има и потърпевши. 
Прочетете още
На място има екипи на полицията. Според четец на TrafficNews сега аутобанът не е пристъпен в посока Пловдив и Бургас. Има формирани големи тапи. 
Източник: trafficnews.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР