Тежка катастрофа по магистралата от София към Пловдив, има пострадали
Тежка злополука е станала тази заран на към 14-км от автомагистрала " Тракия " в посока Бургас. Поне два автомобила са се блъснали, като съгласно очевидци има и потърпевши.
Прочетете още
На място има екипи на полицията. Според четец на TrafficNews сега аутобанът не е пристъпен в посока Пловдив и Бургас. Има формирани големи тапи.
Прочетете още
На място има екипи на полицията. Според четец на TrafficNews сега аутобанът не е пристъпен в посока Пловдив и Бургас. Има формирани големи тапи.
Източник: trafficnews.bg
КОМЕНТАРИ




