Черен Великден! Двама загинаха при тежка катастрофа на пътя Монтана-София, движението е ограничено
Тежка злополука е станала на пътя Монтана-София, научи организация BulNews.
Произшествието е станало преди към 2 часа, на разклона за село Мездрея, община Берковица.
Лек автомобил не е спрял на знак „ Стоп “ и е навлязъл в кръстовището, където е бил ударен от товарен автомобил вид „ млекарка “.
По първични данни, при случая са починали двама души – възрастен мъж и 18-годишно момиче.
В автомобила са пътували общо петима души. Две деца – брат и сестра – са превозени и настанени в болничното заведение в Монтана. Едното от тях е в извънредно тежко положение и се намира в отделението по реанимация. Още един от пътуващите е приет в болница.
Пътният сектор е затворен за придвижване, като колите се пренасочват през Берковица.
На място работят екипи на полицията и Спешна помощ, като се прави оглед и се обясняват точните аргументи за случая.
Снимката е илюстративна.
Произшествието е станало преди към 2 часа, на разклона за село Мездрея, община Берковица.
Лек автомобил не е спрял на знак „ Стоп “ и е навлязъл в кръстовището, където е бил ударен от товарен автомобил вид „ млекарка “.
По първични данни, при случая са починали двама души – възрастен мъж и 18-годишно момиче.
В автомобила са пътували общо петима души. Две деца – брат и сестра – са превозени и настанени в болничното заведение в Монтана. Едното от тях е в извънредно тежко положение и се намира в отделението по реанимация. Още един от пътуващите е приет в болница.
Пътният сектор е затворен за придвижване, като колите се пренасочват през Берковица.
На място работят екипи на полицията и Спешна помощ, като се прави оглед и се обясняват точните аргументи за случая.
Снимката е илюстративна.
Източник: bulnews.bg
КОМЕНТАРИ




