Жена загина при тежка катастрофа между Симитли и Благоевград
Тежка злополука е станала на пътя сред Симитли и Благоевград, при която е починала жена на място, съобщиха от ОДМВР – Благоевград.
Към мястото на случая са ориентирани екипи на пожарната и Спешна помощ, оповестява публичната телевизия.
През миналото денонощие на територията на страната са станали 15 тежки катастрофи, при които един човек е умрял, а 25 са ранени, оповестиха от Министерство на вътрешните работи.
Инцидентът е станал към 07:30 часа в региона на Ботевград
В София са станали едно тежко пътно произшествие и 14 леки, при които един човек е ранен.
При съпоставяне с действителните данни за починалите (139) през същия интервал на 2025 година се регистрират 22 (двадесет и двама) повече починали участници в придвижването по пътищата през 2026 година
Очаквайте детайлности!
Към мястото на случая са ориентирани екипи на пожарната и Спешна помощ, оповестява публичната телевизия.
През миналото денонощие на територията на страната са станали 15 тежки катастрофи, при които един човек е умрял, а 25 са ранени, оповестиха от Министерство на вътрешните работи.
Инцидентът е станал към 07:30 часа в региона на Ботевград
В София са станали едно тежко пътно произшествие и 14 леки, при които един човек е ранен.
При съпоставяне с действителните данни за починалите (139) през същия интервал на 2025 година се регистрират 22 (двадесет и двама) повече починали участници в придвижването по пътищата през 2026 година
Очаквайте детайлности!
Източник: bulnews.bg
КОМЕНТАРИ




