Жена загина при тежка катастрофа между Симитли и Благоевград
Тежка злополука е станала на пътя сред Симитли и Благоевград, при която е починала жена на място, потвърдиха за Българска национална телевизия от ОДМВР – Благоевград.
Към мястото на случая са ориентирани екипи на пожарната и незабавна помощ.
Към мястото на случая са ориентирани екипи на пожарната и незабавна помощ.
Източник: bnt.bg
КОМЕНТАРИ




