19-годишен на амфети предизвика тежка катастрофа край Карнобат
Тежка злополука е станала малко след 1:00 ч. през нощта в региона на югозападния обход на автомагистрала „ Тракия “ край Карнобат. Лек автомобил с бургаска регистрация, ръководен от 19-годишен юноша от Карнобат, аварирал, като излязъл от пътя, блъснал се в мантинела, а по-късно колата се преобърнала в крайпътна канавка.
При инцидента пострадали двамата пасажери в автомобила. 16-годишен от село Детелина е бил изхвърлен от колата при удара. Той е настанен в реанимацията на УМБАЛ – Бургас с голям брой контузии и заплаха за живота. Другият потърпевш – 21-годишен мъж от Карнобат, е признат в болница със строшен ляв крайник.
Пробите на водача за алкохол са били негативни, само че пробата за опиати е отчел приложимост на амфетамин. Младежът е арестуван за период до 24 часа.
При инцидента пострадали двамата пасажери в автомобила. 16-годишен от село Детелина е бил изхвърлен от колата при удара. Той е настанен в реанимацията на УМБАЛ – Бургас с голям брой контузии и заплаха за живота. Другият потърпевш – 21-годишен мъж от Карнобат, е признат в болница със строшен ляв крайник.
Пробите на водача за алкохол са били негативни, само че пробата за опиати е отчел приложимост на амфетамин. Младежът е арестуван за период до 24 часа.
Източник: lupa.bg
КОМЕНТАРИ




