Тежка черепно-мозъчна травма е причинила смъртта на 15-годишното момиче от

...
Тежка черепно-мозъчна травма е причинила смъртта на 15-годишното момиче от
Коментари Харесай

Черепно-мозъчна травма е причината за смъртта на момичето от Велико Търново, няма следи от насилие

Тежка черепно-мозъчна контузия е предизвикала гибелта на 15-годишното момиче от великотърновското село Ресен. Това демонстрират резултатите от направената аутопсия.

Тялото беше открито в сряда вечерта наоколо до " Къщата на Алпиниста " във Велико Търново, която се намира на самия скален венец на града.

От Окръжната прокуратура показват още, че не са открити следи от други пострадвания, които може да са причина за рухването върху скалите.

Разследването по случая продължава и занапред ще се обяснява дали 15-годишната Ипек е била жертва на закононарушение.

Семейството ѝ не позволява версията за самоубийство и настояват, че във вторник през нощта тя е била отвлечена от вкъщи си от 42-годишен мъж от същото село, с който от известно време имала връзки.
Източник: bnt.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР