Гонзо: Започнахме да надграждаме
Техническият шеф към БФС Георги Иванов - Гонзо е на мнение, че в националния ни тим се вижда израстване след идването на Младен Кръстаич и трите следващи триумфа.
" Футболистите извършиха тактическите инструкции на треньора. Започнахме да надграждаме лека-полека след тези две победи над Македония и Гибралтар. Футболистите подходиха съществено. Всички желаеме да виждаме тима по този метод, по който играе. Най-важното е, че има израстване. Един тим играе толкоз, колкото му даде съперникът. Смятам, че нашият тим игра добре. Само Димо Кръстев има по-сериозен проблем, само че другите играчи са здрави. С Мъри Стоилов имахме спогодба, в случай че не можеха да възстановят Роналдо, че ще изпратим Марин Петков, само че в този момент си остава с нас. След една-две години ще са най-силните моменти на този народен тим. Работим добре с Кръстаич от първия ден ".
" Футболистите извършиха тактическите инструкции на треньора. Започнахме да надграждаме лека-полека след тези две победи над Македония и Гибралтар. Футболистите подходиха съществено. Всички желаеме да виждаме тима по този метод, по който играе. Най-важното е, че има израстване. Един тим играе толкоз, колкото му даде съперникът. Смятам, че нашият тим игра добре. Само Димо Кръстев има по-сериозен проблем, само че другите играчи са здрави. С Мъри Стоилов имахме спогодба, в случай че не можеха да възстановят Роналдо, че ще изпратим Марин Петков, само че в този момент си остава с нас. След една-две години ще са най-силните моменти на този народен тим. Работим добре с Кръстаич от първия ден ".
Източник: sportal.bg
КОМЕНТАРИ




